Agencja
Zdjęcia
Kontakt

Duet Tenorów

Kabaret -Tenor-Konferansjer "Operowe One Man Show" - z przymrużeniem oka.
CHARAKTERYSTYKA
O kabarecie
Duet Tenorów to teatr, kabaret, opera i show w jednym. W jednym, bo za tym wszystkim stoi jedna osoba – Czesław Jakubiec – człowiek orkiestra. Występy duetu tenorów to wyjątkowa ucztwa dla ucha z dużą dozą dowcipu, ale na wysokim poziomie intelektualnym.
SKĄAD osobowy
Czesław Jakubiec - Artysta jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi. Posiada bogate doświadczenie teatralne i kabaretowe. W swoim dorobku ma liczne nagrania telewizyjne i radiowe. Bogate doświadczenie estradowe pozwala artyście dostosował swój występ do potrzeb odbiorcy. Potrafi się on wsłuchać w reakcje publiczności i tak pokierować swoje przedstawienie, że będą usatysfakcjonowani nie tylko widzowie oczekujący rozrywki, humoru i zabawy, ale także i ci nastawieni na przeżycie wzruszenia i oczarowania wielkim kunsztem i poziomem artystycznym tenora.
Artysta dysponujący szerokim wachlarzem możliwości wokalnych i aktorskich. Z powodzeniem łączy swoje klasyczne wykształcenie z potrzebami muzyki rozrywkowej nadając jej nowatorskiego wyrazu. Udziela się w wielorakich przedsięwzięciach kulturalnych: opera, film, teatr, musical, estrada. Interesujący image kabaretowy pozwala mu na realizowanie się również w tego typu twórczości. Z powodzeniem również prowadzi konferansjerkę wykorzystując swoje atrybuty wokalne i aktorskie.
 
Jako duet chętnie włączają się w programy o większej formie, reżyserowane na potrzeby telewizji czy jednorazowych wydarzeń artystycznych.   
OSIĄGNIĘCIA
Ponad 150 koncertów w ciągu 1,5 roku, m. in. w salach teatralnych, ośrodkach kultury, koncertach plenerowych, balach, sympozjach naukowych, uroczystościach organizowanych przez firmy, bankietach, wernisażach oraz biesiadach.
Nagrody
 • Drugie miejsce na XXVIII Lidzbardzkich Wieczorach Humoru i Satyry /sierpień 2007/. Transmisja w TVP1 - 8 września 2007
 • Pierwsza nagroda. "MULATKA" Mazurskie lato kabaretowe. /E?k 1-5 sierpień 2007/
 • Trzecia nagroda na Festiwalu Dobrego Humoru /Gdansk 28-29 czerwiec 2007/
 • Pierwsze miejsce na konkursie piosenki kabaretowej "O.B.O.R.A. 2007"
  w Poznaniu. Transmisja TVP2 niedziela, 27.05.2007
 • Nagroda publiczności oraz nagroda za osobowość sceniczno-kabaretową na konkursie kabaretowym "PRZEWAŻKA" w Wałbrzychu /maj 2007/
PROPOZYCJE

"Spotkanie z muzyką klasyczną z przymrużeniem oka". Autorski program oparty na połączeniu elementów:

   • estradowego show,
   • kabaretowej zabawy z publicznością,
   • i filharmonijnej atmosfery.
Na program składają się przeboje klasyki wokalnej takie jak "O sole mio", "Brunetki blondynki", "Granada" w aranżacjach z muzyki rozrywkowej z pełną humoru i zabawy oprawą. Artyści są absolwentami Akademii Muzycznych. Posiadają bogate doświadczenie teatralne i kabaretowe. W swoim dorobku mają również nagrania telewizyjne i radiowe.
 
Koncert
Program wykonywany jest w salach koncertowych, estradach plenerowych, salach bankietowych hoteli i restauracji, wszędzie tam gdzie można postawić dwa mikrofony i charakterystyczny pulpit.
 
Duet Tenorów plus zespół kameralny    
Propozycja dla tych którzy pragną bawić się z  towarzyszącym  zespołem muzyki salonowej "Animato".
 
Bal - to propozycja na karnawał i nie tylko. W czasie trwania balu proponują 40 minutowy koncert. W prowadzeniu balu wykorzystują  swoje rozliczne doświadczenia kabaretowe; proponując co jakiś czas krótkie show. Ich siłą jest również koloryt regionalny (gwary śląskiej i góralskiej), który chętnie wykorzystują.
WARUNKI TECHNICZNE
 • Trzy statywy i 3 mikrofony dobrej klasy np. SHURE BETA 58A , SM58, z których przynajmniej 1 bezprzewodowy.
 • Moc na stronę - dostosowana do warunków. 2 monitory min. 300WAT (preferowane dwa tory)
 • Profesjonalna kamera pogłosowa (kilka rezerb do wyboru).
 • 2 linie stereofoniczne - jedna na minidisc, druga na instrument klawiszowy.
 • Profesjonalna scena o wym. min. 2x4 m., wysokość min. 40 cm i profesjonalne oświetlenie sceny (w warunkach kameralnych tj. do 50 osób występ może się odbyć bez sceny).
 • Zastawka na scenie o wys min. 2 m i szeroka min 1,5 m (preferowana w kolorze czarnym) i wieszak na ubrania wolno stojący za zastawką na scenie.
CZAS TRWANIA WYSTĘPU
W zależności od wybranego programu od 40 min. do godziny. Możliwe są oczywiście indywidualne uzgodnienia programowe.

 


Copyright © 1990 - 2018 BAMA » Wszelkie prawa zastrzeżone