Agencja
Zdjęcia
Kontakt

FORMACJA CHATELET

Grupa powstała późną jesienią 1996 roku z inicjatywy Krzysztofa Niedźwiedzkiego i przy udziale Adama Grzanki, Adama Małczyka i Pawła Rybaka. Kilka tygodni po powołaniu Formacji Chatelet do życia, w piwnicznej izbie kawiarni JAGIELLOŃSKA rozpoczęły się próby spektaklu, którego premiera odbyła się 16 lutego 1997 roku, a nosił on tytuł "Program Jedenasty". 84 dni później Formacja Chatelet zdobyła Grand Prix festiwalu PaKA... Tak oficjalnie wszystko się zaczęło. Jak było naprawd? wiedz? tylko nieliczni i niechaj pozostanie to ich tajemnic?.
Formacja Chatelet Anno Domini 2005 to: Adam Grzanka, Adam Małczyk, Michał Pałubski i Jerzy Jan Połonski.
FORMACJA CHATELET ściśle współpracuje z Teatrem Groteska w Krakowie, gdzie grywa regularnie na SCENIE OF GROTESKA. Jest to scena, na której prezentują się teatry o charakterze offowym z całej Polski. Dotychczas na SCENIE OF GROTESKA gościły, między innymi, takie zespoły jak: Stowarzyszenie Teatr Mumerus, Teatr EPTY'a (Mumio), Teatr Jednego Mima (Ireneusz Krosny), Teatr Montownia, Teatr Rafała Maciłga. Jesteśmy także współuczestnikami wieczorów kabaretowych prezentowanych przez krakowskich artystów w PIWNICY POD BARANAMI.
W swojej historii FORMACJA CHATELET przedstawiała swoje spektakle w wielu miastach Polski (i nie tylko), prezentując się na deskach licznych scen. Miedzy innymi byliśmy gośćmi: Teatru Polskiego w Bielsku Białej, Teatru Wybrzeże w Gdańsku, Miejskiego Teatru Miniatura w Gdańsku, Teatru Kameralnego w Sopocie, Teatru Wielkiego w Łodzi, Teatru Małego w Warszawie, Teatru Nowego w Warszawie, Teatru Rozrywki w Chorzowie, Teatru Żydowskiego im. Kamińskiej w Warszawie i Lubuskiego Teatru im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze, a także gościliśmy w Sali Kongresowej w Warszawie.
Grupa miała również okazję wystąpił u boku takich sław polskiej sceny i estrady jak: Jan Peszek, Jacek Wójcicki, Grzegorz Turnau, Justyna Steczkowska, Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka, Janusz Grzywacz, Andrzej Grabowski, Stanisław Tym, Krzysztof Piasecki, Kabaret Potem, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Mumio, Grzegorz Halama, Kabaret Moralnego Niepokoju, Republika, Raz Dwa Trzy, Mariusz Lubomski i wielu, wielu innych. FORMACJA CHATELET wystąpiła jako go?? Jana Kantego Pawluśkiewicza podczas Jego benefisu w Teatrze STU i jako go?? Krzysztofa Jasińskiego.
RIDER – WYMAGANIA TECHNICZNE:

Zamawiający zobowiązuje się zapewni? Wykonawcy następujące warunki techniczne:
 • 90 min. próby z udziałem operatora świateł i akustyka
 • garderoba blisko sceny
 • woda mineralna niegazowana (2 litry)
 • wymiary sceny: minimum 6m x 4m , (chyba, że jest to wyjątkowo małe miejsce to wtedy po uprzednim powiadomieniu jesteśmy w stanie dostosować nasz program)
 • możliwość obejścia sceny od tyłu (za horyzontem) lub 2 zastawki (kulisy boczne)
 • warunki teatralne (akustyka sali) lub 4 mikroporty lub 4 mikrofony bezprzewodowe
 • odtwarzacz CD
 • wspólne miejsce obsługi świateł i odtwarzacza CD!!!
 • nagłośnienie adekwatne do sali + 2 odsłuchy
 • 4 wytrzymałe krzesła (bez bocznych opar?! Nie składane)
 • oświetlenie minimum: 4 reflektory białe + 3 kolorowe (po 2 punkty świetlne na kolor), spot

 


Copyright © 1990 - 2018 BAMA » Wszelkie prawa zastrzeżone