Agencja
Zdjęcia
Kontakt

Piotr Bałtroczyk

Dziennikarz, poeta, jak sam o sobie mówi – „prosty” prezenter radiowy. Pierwsza autorska audycja „Radio dla potłuczonych” przyniosła mu dużą popularność. Studiował w Warszawie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Po powrocie do Olsztyna wykładał historię filozofii na ART. Dwukrotnie był konferansjerem na festiwalu piosenki w Opolu, a także na festiwalach FAMA, PAKA, OPPA. Jest laureatem nagrody im. A. Waligórskiego, przyznawanej przez kabaret Elita.
Jego credo życiowe: "Można się z koniem kopać, ale przyjemność żadna".

 

“Zapowiadacz tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł.” – tak mówi o sobie znany konferansjer Piotr Bałtroczyk. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienić te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Dziś chciałby Państwa zaprosić na – tym razem własny- program autorski pt. "Histeryjki czyli w 80 minut dookoła Polski"

. Histeryjki czyli w 80 minut dookoła Polski to niezwykle zabawny program autorski Piotra Bałtroczyka. Monolog w którym zawarte są opowieści o bujnym życiu Piotra B. oraz jego kolegów i przyjaciół. Najlepszy dowód na to, że „ są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom” (Szekspir), a większość z nich jest w Polsce (Bałtroczyk).

Piotr Bałtroczyk- wymagania techniczne
aparatura akustyczna, aparatura oświetleniowa: moc głośników min 500 W na stronę, 2 odsłuchy (min 1), mikrofon na statywie, oświetlenie min. po 4 par na stronę, filtry w ciepłych kolorach.

 


Copyright © 1990 - 2018 BAMA » Wszelkie prawa zastrzeżone